Kataloog
Ostukorv

Ettevõte ELKOR® asutati 1989 aastal. Täna on ELKOR® üks suurimaid ettevõtteid Läti turul, mis tegutseb kaubanduse valdkonnas ja esindab erinevaid valdkondi, nagu elektroonika ja kodumasinad, moerõivad ja nendega seotud tooted, spordi- ja turismikaubad, mänguasjad ja lastele mõeldud kaubad, mööbel, sisustusmööbel kodu varustamiseks, tekstiil ja kodukaunistamine ning eksklusiivsed joogid ja hõrgutised. Alati samm ees konkurentidelt, ettevõte ELKOR® pakub mitte ainult laia tootevalikut aga ka uusi standardeid klienditeeninduses. Kliendirahulolu on 30-aastase eduka ettevõtluskogemuse alus.

ELKOR® on alates 2016 aastast aktiivselt arendanud oma e-kaubanduse äri väljaspool Läti turgu, tutvustades kaupu ja teenuseid Ameerikas, Eestis ja Venemaal.

ELKOR® -is pakume laia valikut äriteenuseid jaemüügist hulgimüügini, levitamise, e-kaubanduse ja klienditeeninduseni.

ELKOR®-i professionaalse meeskonna kogemus koos tugevate ja väljakujunenud suhetega luksusbrändidega on võimaldanud meie ettevõttel luua maine, mis on sünonüüm kõrge kvaliteediga. Püüame saada juhtivaks veebiplatvormiks ja tagada jätkusuutlik pikaajaline kasv nii meie ettevõttele kui ka partneritele, pakkudes klientidele ületamatu valikut juhtivaid globaalseid kaubamärke.