Profile

Vahetus ja tagastus

Meie e-poes on sul võimalik mugavalt tooteid vahetada või tagastada. Toote tagastamiseks või vahetamiseks palume saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile [email protected] Palun veendu, et täidetud oleksid allpool kirjeldatud tingimused.

Kauba ümbervahetamine

Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus tellitud kaup ümber vahetada 14 päeva jooksul. Kauba saatmise kulud müüjani kannab ostja, välja arvatud juhul, kui põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga kaup). Uue kauba saadame Sulle aga tasuta, see tähendab, et transporti meie juurest Sinuni Sa uuesti tasuma ei pea.

14-päevase ümbervahetamise õiguse kasutamiseks ei tohi Sa tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui oled kaupa kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on meil õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele või keelduda kauba ümbervahetamisest.
Kauba ümbervahetamise korral saadame uue kauba esimesel võimalusel pärast seda kui oleme ümbervahetamisele kuuluva kauba kätte saanud.
Me ei saa alati garanteerida kauba ümbervahetamise võimalust täpselt sama tootega, sest kaup võib olla juba läbi müüdud. Anname sellest Sulle teada esimesel võimalusel. Loodetavasti leiad sa sellisel juhul mõne muu sobiva toote.
Kui uue toote hind erineb ümbervahetatava toote hinnast, siis odavama toote puhul kanname vahe sinu näidatud arveldusarvele tagasi 14 päeva jooksul. Kui uue toote hind on ümbervahetatava toote hinnast kallim, esitame Sulle arve ning saadame kauba välja pärast selle tasumist.
Meil on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on ilmse eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Kauba tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus põhjust avaldamata lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tehingust taganemine on tasuta, v.a. tagastamiskulud, mis on kliendi kanda. Ara unusta täita kõige üleval mainitud avaldust! Tagastamisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
Kauba tagastamisel kehtivad eelmises punktis kirjeldatud üldised nõuded kaubale ja raha tagastamisele. Tagastamisele kuuluva raha kanname sinu näidatud arveldusarvele tagasi 14 päeva jooksul.