Kataloog
Ostukorv

Tarneviisid:

 • Kohaletoimetamine Omniva pakiautomaatidesse
 • Kulleriga kohaletoimetamine

 • Kohaletoimetamine Omniva pakiautomaatidesse

  Niipea kui teie pakk Omniva pakiautomaati toimetatakse, saate tellimuse teostamise käigus määratud mobiiltelefonile teate.Paki saate välja võtta 7 päeva jooksul pärast teate saamist.Terminaliekraanil klõpsake nuppu "Paki saamine" ja sisestage oma mobiiltelefoni või e-posti teel saadud kood.

  Kulleriga kohaletoimetamine

  Kohaletoimetamine Omniva kullerite kaudu üle Eesti, valige selline kättetoimetamise viis, kui soovite, et kuller toimetaks teie tellimuse koju.Kaup toimetatakse kohale 3-5 tööpäeva jooksul alates hetkest, kui saate teate tellimuse kullerile üleandmise kohta.Kullerid toimetavad tellimused ette planeeritud marsruudil, nii et täpset tarneaega pole võimalik valida.Saate telefoni teel meeldetuletuse, et teie kaup on teel, siis hiljemalt 30 minutit enne kavandatud tarneaega võtab kuller teiega ühendust.Kauba kohaletoimetamine toimub tööpäeviti kell 9.00-18.00.

  Kui paki kogukaal on kuni 30 kg, laadib kuller selle maha ja toob selle teile esimesse ruumi turvalisse kohta (läbi korteri, maja või garaaži uste, kuid ei kanna pakki mööda tube ega hoovi).
  Tähelepanu! Kui tellitud kaubal on suured mõõtmed, samuti kauba kaubaalusele asetamise korral, vaatamata kaalule kuni 30 kg, kaup tuppa ei tooda.
  Kui vähemalt üks pakk kaalub üle 30 kg (näiteks suuremõõtmelised kodumasinad, mööbel jne), aitab kuller kauba autost maha laadida, kuid ei aita seda soovitud asukohta viia.
  Kulleriga kohaletoimetamise maksumus sõltub kauba mõõtmetest ja arvutatakse tellimuse esitamise ajal.Kulleriga kohaletoimetamise maksumus sõltub kauba mõõtmetest ja arvutatakse tellimuse esitamise ajal.


  Tarneaeg sõltub kauba olemasolust laos ja jääb vahemikku 5–10 tööpäeva. Küsimuste korral soovitame pöörduda meie operaatorite poole telefonil: +372 6346498, või e-posti teel:[email protected]. Tagame individuaalse lähenemise igale kliendile.