Kataloog
Ostukorv

Makseviisid:

 • Maksmine pangakaardiga
 • Internetipank
 • Ülekanne meie kontole
 • Järelmaks
 • Lisainformatsioon:

 • Meie rekvisiidid

 • Maksmine pangakaardiga

  Maksmine toimub Internetis veebitellimuse esitamisel järgmiste maksekaartidega: kartes

  Pärast tellimuse esitamist suunatakse klient makse sooritamiseks ECOMMPAY turvalisse portaali. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, mis näitab maksmisele kuuluvat summat.Pärast kaardi numbri, turvakoodi (3-kohaline kood kaardi tagaküljel) sisestamist ja kaardi kehtivuse lõppemist annab ECOMMPAY volituse tehingu tegemiseks kliendi pangas.
  Kaardiandmete taotlemisel kasutatakse SSL-i turvaprotokolli ja turvaprogramme MasterCard SecureCode ja Verified by Visa, tänu millele on tagatud, et kõrvalised isikud ei saa edastatavat teavet pealt kuulata ega muuta.
  Niipea kui pank on makse kinnitanud, broneeritakse summa kaardile ja tellimus saadetakse automaatselt täitmiseks.

  Kui kauba eest tasuti, kuid ostu ei toimunud (kauba puudumise tõttu), tagastatakse raha tasutud kauba / tellimuse eest 14 (neljateistkümne) tööpäeva jooksul.Tagasimakse osas lisaküsimuste korral kirjutage meile e-posti teel: [email protected], märkides kirjas oma tellimuse numbri.

  Internetipank

  Veebipanga makselahenduste pakkuja on meie partner Paysera.
  Paysera on turvaline, kiire ja lihtne viis internetipanga kaudu ostude eest tasumiseks.Maksed Payseraga on kohesed.Registreerimine pole vajalik.Paysera on litsentseeritud makseasutus, mille on volitanud ja kontrollinud Leedu pank.
  Paysera ei salvesta teie panga andmeid.

  Ülekanne meie kontole

  Pangaülekandega tasumine toimub mis tahes panga kaudu.Isikud peavad oma arvelduskontol märkima tellimuse numbri. Operaatorid võtavad arve väljastamiseks ühendust juriidiliste isikutega.Kaup loetakse tasuliseks raha laekumisel veebipoe arvelduskontole.Kuni raha laekumiseni ei broneerita tellitud kaupa lattu.

  Kui kauba eest tasuti, kuid ostu ei toimunud (kauba puudumise tõttu), tagastatakse raha tasutud kauba / tellimuse eest 14 (neljateistkümne) tööpäeva jooksul.

  Järelmaks

  ELKOR pakub kaupade järelmaksuga ostmise võimalust Liisi (Holm Bank AS) ja ESTO kaudu.Pärast tellimuse kinnitamist suunatakse teid järelmaksu täitmise lehele Holm Bank ASi või ESTO kodulehele.
  Liisi üldtingimused leiate siitь: www.holmbank.ee.
  ESTO lepingu üldtingimused leiate siit: www.esto.ee.
  Tellitud kauba saate kätte pärast liisingufirma avalduse kinnitamist.

  Meie rekvisiidid

  Nimi: Lahedate Asjade OÜ
  Registrikood: 14252113
  KMKR-number: EE101969668
  Konto number: EE061200001226441552
  Panga BIC kood: PARXEE22
  Pank: AS Citadele banka Eesti filiaal