Kataloog
Ostukorv

Makseviisid:

 • Internetipank
 • Ülekanne meie kontole
 • Järelmaks

 • Internetipank

  Meie poes saate kasutada uusimat ja usaldusväärseimat makseviisi - Klix. Selle maksesüsteemi töötas välja Citadele pank, mis tagab teie rahaliste vahendite ja isiklike andmete kaitse. Peamine eelis on andmete konfidentsiaalsus: ostja teave ei lähe müüjale.
  Tehke makseid Klixi kaudu otse oma pangakontolt. See on mugav ja turvaline makseviis, mis võimaldab teil oste koheselt sooritada. Tehingu sooritamiseks valige lihtsalt oma pank, logige süsteemi sisse ja kinnitage toiming. Klix on mainekas pangateenuste pakkuja, mis tegutseb vastavalt ELi makseteenuste direktiivile (PSD 1) - Direktiiv 2007/64/EC. banks-estonia

  Ülekanne meie kontole

  Pangaülekandega tasumine toimub mis tahes panga kaudu.Isikud peavad oma arvelduskontol märkima tellimuse numbri. Operaatorid võtavad arve väljastamiseks ühendust juriidiliste isikutega.Kaup loetakse tasuliseks raha laekumisel veebipoe arvelduskontole.Kuni raha laekumiseni ei broneerita tellitud kaupa lattu.

  Kui kauba eest tasuti, kuid ostu ei toimunud (kauba puudumise tõttu), tagastatakse raha tasutud kauba / tellimuse eest 14 (neljateistkümne) tööpäeva jooksul.

  Järelmaks

  ELKOR pakub kaupade järelmaksuga ostmise võimalust Liisi (Holm Bank AS) ja ESTO kaudu.Pärast tellimuse kinnitamist suunatakse teid järelmaksu täitmise lehele Holm Bank ASi või ESTO kodulehele.
  Liisi üldtingimused leiate siitь: www.holmbank.ee.
  ESTO lepingu üldtingimused leiate siit: www.esto.ee.
  Tellitud kauba saate kätte pärast liisingufirma avalduse kinnitamist.